wtorek, 10 grudnia 2013

Piaski i piaskowe brokaty


Zastanawiałam się nad połączeniem granatowego matowego piaska z Wibo Wow sand effect o numerze 1 z morskim kolorkiem Lovely Baltic sand nr 3. Jak dla mnie połączenie tych dwóch lakierów wyszło całkiem fajnie. I skracałam po raz drugi(chyba) paznokcie mając lakier na nich. Jednak wolę mieć zmyty do piłowania bo tak szybciej mi się zaczęły rozdwajać. To mani wytrzymało 3 dni. Pamiętam w pierwszy tydzień roku szkolnego ten Baltic wytrzymał 5 dni z lekkimi starciami na końcówkach.
W niedzielę odkryłam w chińczyku piękne lakiery brokatowe i dzbanki. Niestety w ofercie dzbanków nie było takich marmurowych kolorów. Chodzi mi o takie z czarnymi małymi drobinkami :)
Mamie bardzo spodobał morski że chciała go mieć na swoich pazurkach.  Na koniec i na mamy są zdjęcia. Jakość zdjęć jest niestety kiepska, mam nadzieję że coś jednak zobaczycie.


Aktualny kształt paznokci :)
Tymczasowo zostaję przy nim.  
Mamine(?) pazurki :)
Podoba wam się to połączenie?


6 komentarzy:

 1. z daleka już wiedziałam co to za duet :) fajnie to wygląda :) może też tak spróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W końcu dwa dość popularne kolory. Dziękuję :)

   Usuń
 2. świetnie wygląda połączenie tych dwóch niebieskości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie oba kolory do siebie pasują:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się odwiedzać osoby, które komentują. Nie bawię się we wzajemną obserwację oraz niczym mnie nie zachęcisz do swojego bloga zapraszając mnie do niego i wtedy na pewno na niego nie wejdę. Dziękuję za uwagę!